Akademia Piłkarska Soccer Kids - strona nieoficjalna

Misja

Misją Akademii Piłkarskiej Soccer Kids jest podnoszenie poziomu sportowego dziecięcej piłki nożnej wśród chłopców i dziewcząt w naszym regionie. AP Soccer Kids za podstawowy cel stawia sobie wysoką jakość treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami.

Misja AP Soccer Kids realizowana jest na przestrzeni pow.tomaszowskego dzięki trzem podstawowym założeniom:

1. Doskonale przygotowanemu, bezpiecznemu boisku,

2. Idealnie dobranemu, bezpiecznemu sprzętowi treningowemu,

3. Wykwalifikowanym trenerom przeprowadzającym wartościowy, interesujący, oparty na zunifikowanym systemie szkolenia trening piłkarski, dostosowany dokładnie do wieku ćwiczących.

AP Soccer Kids stawia sobie za cel nauczanie dzieci gry w piłkę nożną - przy naborze nie selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, DAJEMY SZANSĘ KAŻDEMU!!!!

AP SOCCER KIDS to szkółka piłkarska mająca za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczegółnym uwzględnieniem zasad Fair Play. AP Soccer Kids proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla  nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych"zarażamy pasją" do piłki nożnej.

10 PRZYKAZAŃ MŁODEGO PIŁKARZA AP SOCCER KIDS

1. 1. Nigdy nie spóźniam się na treningi.
  2. 2. Najważniejsze dla mnie jest dobro całego zespołu.
  3. 3. Szanuję siebie oraz wszystkich kolegów z drużyny.
  4. 4. Zawsze daję z siebie wszystko.
  5. 5. Zawsze gram fair i nigdy nie oszukuję.
  6. 6. Potrafię przegrywać i nigdy się nie poddaje.
  7. 7. Trener jest moim przyjacielem i zawsze mi pomoże.
  8. 8. Uważnie słucham trenera.
  9. 9. Szanuję swój sprzęt sportowy i treningowy oraz sprzątam po sobie.
  10. 10. AP SOCCER KIDS JEST NAJLEPSZA NACAŁYM ŚWIECIE!

KODEKS POSTĘPOWANIA WZOROWEGO RODZICA

1. 1. Ucz swoje dzieci punktualności na własnym przykładzie.
  2. 2. Zawsze zachęcaj swoje dziecko do gry zgodnej z zasadami Fair Play
  3. 3. Oklaskuj zawsze zespół swojego dziecka na równi z zespołem przeciwnika.
  4. 4. Nie krytykuj publicznie sędziowania, uznawaj decyzje sędziowskie i nigdy nie kwestionuj ich uczciwości.
  5. 5. Uznawaj wartość i autorytet trenerów. Poświęcają swój czas i wysiłek, by właściwie szkolić Twoje dzieci.
  6. 6. Daj przykład swojemu dziecku odnosząc się przyjaźnie do rodziców przeciwnika.
  7. 7. Słowa: „wyjazd”, „wybij”, „odpal”, „wyjaśnij” nie występują w słowniku młodego piłkarza AP SOCCER KIDS. Unikaj ich
  8. 8. Chwal i popieraj wysiłek fizyczny oraz postęp.
  9. 9. Dzieci uprawiają sport dla zabawy. Nie robią tego by Cię zabawiać, nie są miniaturą dorosłych, ani profesjonalnymi graczami.
  10. 10. Odpoczywaj i baw się bez względu na wynik. W sportowej edukacji tak samo ważne jest nauczyć się wygrywać jak i przegrywać.

Nasi Trenerzy
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.